Praca

Jesteś studentem informatyki?

Chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe będąc jeszcze na studiach? Chcesz zobaczyć, jak się robi profesjonalny software w nowoczesnej firmie? Dołącz do nas!

Praktyki studenckie

Mniej doświadczonych studentów zapraszamy do odbycia praktyk w naszej firmie.
Od naszych specjalistów możesz się naprawdę dużo nauczyć. Zdobycie doświadczenia zawodowego i nowych wiadomości, o których na studiach nikt nawet nie wspomniał, będzie Twoim wielkim atutem na rynku pracy.

Wszyscy nasi praktykanci zdobywają bezcenne doświadczenie, które później procentuje, a najlepsi zostają zatrudnieni.

Jeśli chcesz spróbować, wyślij do nas swoje CV na adres:
kariera@iiss.pl

Poszukujemy studentów 4-5 roku do pracy na stanowisku:

Młodszy Programista C# .NET
(Junior Software Engineer)

Główne zadania:

  • Tworzenie aplikacji na platformie Microsoft .NET
  • Tworzenie systemów webowych w ASP.NET (Web Forms/MVC)
  • Testowanie aplikacji
  • Modelowanie i tworzenie interfejsu użytkownika

Czego oczekujemy od kandydatów?

  • Kierunek Informatyka 4 lub 5 rok studiów
  • Znajomość zasad programowania obiektowego
  • Znajomość języka C# i środowiska .NET
  • Znajomość HTML i CSS
  • Znajomość języka angielskiego
  • Chęć do nauki i zdobywania doświadczenia

Co oferujemy?

  • Pracę przy ciekawych i różnorodnych projektach
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Elastyczność czasu pracy (możliwość łączenia pracy ze studiami, w tym pracy na część etatu)
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • Pracę z najnowszymi technologiami (Visual Studio 2013, MS SQL Server 2014, Windows 8 itd.)
  • Konkurencyjne wynagrodzenie (oferujemy pracę, a nie bezpłatne praktyki)

Jeśli jesteś zainteresowany/a pracą u nas, wyślij do nas swoje CV na adres: kariera@iiss.pl